O inwestycji

Milion

wrażeń na sekundę

Przestrzenie
zdumiewającej
jakości

Nowoczesna
architektura

"Apartamentowce Nadgórników 14 to architektura nowoczesna, przyjazna dla człowieka i środowiska, wzbogacająca układ urbanistyczny przestrzeni, w której powstaje. Estetyka, jakość i użyteczność to nierozłączne trio w naszych projektach. Opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach materiałowych, gwarantujących nie tylko doskonały efekt, ale i wieloletnią trwałość zrealizowanych obiektów przy zapewnieniu ich optymalnej funkcjonalności."

Wojciech Wojciechowski
Architekt

Twój
nowy adres

Nadgórników 14 to 122 mieszkań w budynku B1 oraz 164 mieszkania w budynku B2. Zaczynają się już od 25 metrów kwadratowych, na 235 -metrowych penthouse’ach kończąc i czekają aż wypełnisz je swoją osobowością.

Inwestycja zlokalizowana jest w Strefie Kultury, w tętniącym życiem sercu miasta, Nadgórników 14 to gwarancja rozrywki i relaksu jednocześnie. Mieszkasz w centrum wydarzeń. Odpoczywasz w zaciszu apartamentu z widokiem na panoramę Katowic, bądź w otaczającym inwestycję ogrodzie.

Zobacz panoramę 360° z tarasów

I wszędzie masz blisko.

Widok z tarasów budynku B1 na Strefę Kultury

Aranżacja zieleni

Majstersztyk!

Wyjątkowa architektura, wymaga wyjątkowego - zielonego - otoczenia.
Już we wczesnej fazie projektowania Nadgórników14 postawiliśmy sobie za cel zaaranżowania zieleni na terenie inwestycji w sposób absolutnie wyjątkowy.

Celem było nie tylko zadbanie o wysokie walory estetyczne, ale również zdrowotne. Z projektu wyeliminowano rośliny pylące, które stwarzają duży dyskomfort dla alergików.

Twoja

Nowa inwestycja
poczujesz, gdy zobaczysz

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton