Lokalizacja

Nieprzeciętne

otoczenie
Strefy Kultury

Tętniące serce metropolii, a za oknem śpiew ptaków z otaczającej enklawy zieleni. Centrum wydarzeń i centrum spokoju. Nadgórników 14 to urok wielowymiarowego życia, które prowadzisz dokładnie tam, gdzie chcesz.

Twoje centrum

wydarzeń

Katowice to miejsce najważniejszych ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeń.

Festiwale muzyczne (w tym OFF Festival, Tauron Nowa Muzyka), wydarzenia polityczne, kulturalne i sportowe, nie tylko w tradycyjnym wydaniu – to tu!

Katowice należą do prestiżowej Sieci Miast Kreatywnych UNESCO i stały się drugim, po Krakowie (Miasto Literatury), Miastem Kreatywnym w Polsce. Tutaj nie będziesz się nudzić.

Od niezapomnianych wrażeń będą Cię dzielić tylko minuty spaceru. W końcu Nadgórników 14 powstanie w obrębie Strefy Kultury. Ze swojego apartamentu będziesz mieć zaledwie:

  • 0,6 km do Muzeum Śląskiego,
  • 0,7 km do Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia,
  • 0,8 km do Międzynarodowego Centrum Kongresowego,
  • 0,8 km do Spodka,
  • 0,8 km do Parku Boguckiego.

W bezpośrednim otoczeniu N14 znajdują się przystanki autobusowe, wjazd na drogę krajową 79, a z niej na węzeł komunikacyjny Drogowej Trasy Średnicowej, DK86, autostradę A4 (kierunek: Wrocław-Kraków) czy w stronę Gliwic do A1 (Łódź-Gdańsk).

Miasto ma dogodne połączenie drogowe z Międzynarodowym Portem Lotniczym „Katowice Airport” (dotrzesz tam w pół godziny) oraz Portem Lotniczym „Kraków Airport” (45 minut drogi), ponadto posiada mniejsze lotnisko do obsługi małego ruchu lotniczego, głównie biznesowego.

W okolicy powstaje nowoczesne centrum przesiadkowe, a jeśli preferujesz poruszanie się rowerem, możesz skorzystać z pobliskich miejskich stacji rowerowych.

Nadgórników 14 to nie tylko doskonała lokalizacja, spektakularne wnętrza i architektura. To również – a może przede wszystkim:

Twój

prywatny
świat

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton